Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Do lekarza specjalisty, tomografia, rezonans magnetyczny oczekiwanie do kilku dni. Cała Polska

Dodane: 11-10-2018
Dodane przez: piotr67
odsłon: 17
Proszę o kontakt

 Dla Ciebie i twojej Rodziny pakiet prywatnej Opieki Medycznej  S7HEALTH  jest najlepszą i najtańszą alternatywą dostępu do lekarzy poza państwową służbą zdrowia - NFZ. Abonament daje Państwu bezpłatny nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów w terminie do 5 dni roboczych w placówkach medycznych,  wybór specjalistów zależy tylko od wariantu Twojego zakupionego pakietu. Nie musicie już czekać w kolejce do specjalisty 6 miesięcy czy kolejny rok na tomografię lub rezonans magnetyczny, też już nie usłyszysz - skończył się limit, lekarz nie przyjmuje... .                                       


W ramach abonamentu umawiasz się bez skierowań telefonicznie przez całodobową Infolinię Medyczną na konkretną godzinę i termin, który jest dostępny w Państwa miejscu: Lekarzy pierwszego kontaktu - do 24h. Lekarzy specjalistów - do 5 dni roboczych. Rezonans magnetyczny i tomografia - do 10 dni roboczych.                                                   


Oferta pakietów medycznych dla Ciebie i twojej Rodziny. Zakup pakietu przez Internet na stronie:http://s7health-clinics.pl


 

Numer ogłoszenia: 26864

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia