Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Sowy na szydełku od MAYLILY

Dodane: 06-11-2018
Dodane przez: MAYLILY
odsłon: 58
Darmowe

Sowy na szydełku, które z uśmiechem dziergamy w MAYLILY, to nasze przytulanki. Wykonujemy je ręcznie z bawełny organicznej. Mamy w ofercie 7 sówek, które różnią się od siebie kolorem. Wszystkie są utrzymane w tonacji pastelowej: miętowa, pudroworóżowa, śmietankowa, szaro-miętowa, szaro-różowa, szaro-błękitna i błękitna. Każda z nich chciałaby zostać najlepszą przyjaciółką Twojego dziecka i strzec jego snu.


Sowy na szydełku są wypełnione antybakteryjną tkaniną bambusową i puchem. Mają wymiary 20 x 20 x 15 cm. Co bardzo ważne, nasze sówki można prać w pralce!


Ponieważ sowy na szydełku wykonywane są ręcznie, mogą się od siebie nieco różnić. Jest to jednak ich zaletą!

Numer ogłoszenia: 27573

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia