Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Miski WC

Dodane: 06-11-2018
Dodane przez: zacnapromocja
odsłon: 31
Darmowe

Miski WC to podstawowe elementy wyposażenia toalet i łazienek. Warto zastanowić się, od czego uzależnimy ich wybór. Najpopularniejsi producenci misek WC to Duravit, Villeroy&Boch, Ideal Standard, Roca i Koło. Zaraz za nimi: Cersanit, Catalano, Cielo. 


 


Ich miski różnią się pod względem zastosowanych w nich odpływów: mogą to być odpływy pionowe, odpływy poziome oraz uniwersalne. Odmienne są też sposoby montażu: to miski wiszące (z montowaniem podtynkowym) oraz stojące. Wykonane są najczęściej z materiałów ceramicznych. 


 


Niektóre z nich wyposażone są od razu w deski – wolnoopadające, antybakteryjne lub inne. Jeśli chcemy je samodzielnie dobrać, zdecydujmy się na takie miski WC, do których nie są dołączane. 


 


Przez zakupem warto je porównać na przykład na Ceneo.


 


https://www.ceneo.pl/Miski_WC

Numer ogłoszenia: 27563

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia