Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Gwoździe Samoprzylepne GS

Proszę o kontakt

Służą do ręcznego mocowania izolacji na ściankach kanałów wentylacyjnych za pomocą piankowej warstwy samoprzylepnej, bez potrzeby użycia zgrzewarki elektrycznej. Powierzchnie do których użyte będą gwoździe muszą być suche oraz wolne od zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Do gwoździ dołączone są metalowe blaszki dociskowe ( klips zaciskowy ocynkowany KZ - 2) oraz kapturek nylonowy.

DANE TECHNICZNE:

• Szpilki (gwoździe) pokryte powłoką ocynkowaną, średnica szpilki wynosi około 2,7 - 2,8 mm.
• Szpilki (gwoździe) na powierzchni są ryflowane, co zapobiega zsuwaniu się klipsa zaciskowego KZ – 2.
• Taśma klejąca montażowa na bazie pianki polietylenowej w kolorze białym, pokrytej obustronnie wysokiej jakości klejem kauczukowym, zabezpieczona przekładką dwustronnie silikonowanego papieru w kolorze żółtym. Do zastosowań wewnątrz pomieszczeń.
• Ocynkowana podstawa stalowa ( 50/50 mm) z naklejoną do tej podstawy pianką w kolorze białym pokrytą klejem kauczukowym, zabezpieczona przekładką dwustronnie silikonowanego papieru w kolorze żółtym. Zastosowanie do gwoździ od długości 63 mm.

• Ocynkowana podstawa stalowa ( 45/45 mm) z naklejoną do tej podstawy pianką w kolorze białym pokrytą klejem kauczukowym, zabezpieczona przekładką dwustronnie silikonowanego papieru w kolorze żółtym. Zastosowanie do gwoździ do długości 53 mm.
• Klips zaciskowy KZ – 2 ocynkowany, o średnicy zewnętrznej 30 mm.
• Pakowane po 100/500 szt. w komplecie z klipsem zaciskowym KZ – 2 oraz kapturkiem KP.
• Standardowe długości od 20 mm do 115 mm.
(wykonujemy gwoździe wszystkich długości)

Zapraszam do kontaktu, ceny dobierane indywidualnie dla każdego klienta.

Numer ogłoszenia: 17052

Podobne ogłoszenia