Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Gwoździe zgrzewalne przez izolację GZPM

Proszę o kontakt

Służą do mechanicznego zamocowania materiałów izolacyjnych na gładkiej powierzchni przewodów wentylacyjnych przez powierzchnie izolacyjną.
Gwoździe są mocowane (zgrzewane) za pomocą zgrzewarek kondensatorowych BL-V Premium lub BL EKO.
Do gwoździ dołączone są podkładki z tworzywa sztucznego, pełniące role izolatora, w momencie zgrzewania gwoździa do konstrukcji, między nakładka stalową a materiałem izolacyjnym.
Izolator zabezpiecza materiał izolacyjny (mate/wełnę) przed tworzeniem się łuku elektrycznego.

DANE TECHNICZNE:
• Szpilki (gwoździe) pokryte powłoką miedzianą, średnica szpilki wynosi około 2,8 mm.
• Szpilki (gwoździe) na powierzchni są gładkie, połączone bezpośrednio z nakładką stalową o średnicy 30 mm. Nakładka stalowa pełni role blaszki dociskowej.
• Podkładka z tworzywa sztucznego pełniąca role izolatora, o średnicy 33 mm i osłonie na trzpień szpilki o długości 15 mm.
• Standardowa długości gwoździ od 20 mm do 105 mm.
(wykonujemy gwoździe wszystkich długości)
Pakowane po 1000 szt. w komplecie z podkładką z tworzywa sztucznego.

Zapraszam do kontaktu, ceny dobierane indywidualnie dla każdego klienta.

Numer ogłoszenia: 17055

Podobne ogłoszenia