Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Okna angielskie sash windows

Dodane: 17-10-2017
Dodane przez: International Windows
Proszę o kontakt

Jeśli poszukujesz drewnianych okien angielskich, sash windows zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. International Windows Group Spółka z o.o. jesteśmy firmą rodzinną, która przez wiele lata zajmuje się produkcją drewnianych okien i drzwi.
Oferujemy okna typu Sash oraz okna typu Casement. Wyroby typutimber sliding sash windowsdziałają w systemie przesuwnym góra-dół. Stanowi to zdecydowaną zaletę, gdyż pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni użytkowej wewnątrz pomieszczenia. Natomiast okna typu Casement to okna drewniane otwierane na zewnątrz, takie rozwiązanie zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale i duże możliwości aranżacyjne. Roztwieranie skrzydeł okienwooden casement windowsna zewnątrz sprawia, że nie musimy troszczyć się o przedmioty ustawione dekoracyjnie na parapecie, które w żaden sposób nie zostaną uszkodzone.
Zapewniamy wysoką jakość naszych wyrobów oraz przyjazne ceny i długi okres gwarancji. Zapraszamy!

Numer ogłoszenia: 17862

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia