Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

7km od Wojnicza działka 1.15 ha

69 000 zł

Polecamy do sprzedaży nieruchomość polożoną ok. 7 km od Wojnicza.  Działka o pow. 1.15 ha przylegająca bezpośrednio do drogi gminnej, w sąsiedztwie znajdują się działki niezabudowane oraz domy jednorodzinne. Istnieje możliwośc zabudowy / po wcześniejszym uzyskaniu warunków zabudowy / , media: prąd i gaz po przeciwnej stronie drogi. Zapraszamy na prezentację.

Osoby które chcące nabyć działkę rolną lub gospodarstwo rolne a nie spełniają warunków określonych w ustawie o kształtowaniu ustroju rolnego, zakupu mogą dokonać po otrzymaniu pozytywnej decyzji wydanej przez KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA. 


W ramach naszych usług przygotowujemy wnioski oraz dokumenty celem uzyskania zgody na zbycie/zakup nieruchomości rolnej.

DURAS NIERUCHOMOŚCI 


TARNÓW,KRAKOWSKA 14

Numer ogłoszenia: 21409

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia