Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

pracownik rolny w Belgii

Dodane: 13-03-2018
Dodane przez: Gość
Darmowe

Dla naszego klienta  znanej firmy z branży ogrodniczo-rolnej, poszukujemy:

PracownikA RolneGO

Opis stanowiska:

- Jesteś chętny do  pracy fizycznej,  potrafisz obsługiwać maszyny  rolnicze lub chcesz się  tego nauczyć,

- Mycie szklarni wewnątrz i na zewnątrz za pomocą specjalnej maszyny, zaciemnianie ( owapnianie szkła w szklarniach) jako zabezpieczenie przed zbyt dużuym nasłonecznieniem

- Transport odpadów zielonych, nawozów, przywożenie opakowań, skrzyń podczas zbiorów

- Napowietrznie korzeni drzew w parkach miejskich i skwerach ( do przeszkolenia)

- Przygotowanie szklarni pod nowe sadzenia (np. pomidorów lub truskawek), a jesienią  czyszczenie szkalrni,  zbieranie kłączy roślin  i odpadów za pomocą specjalnych maszyn,

- Dbasz o jak nalepsze  wykonanie powierzonych Ci obowiązków

- Pracujesz w zespole zgodnie z przedzielonymi zadaniami.

 - Masz  elastyczność w pracy ze zmieniającymi się  grafikami i  warunkami pogodowymi.

- Zwracasz uwagę na bezpieczeństwo i higienę  pracy.

Oczekiwania:

- Wykształcenie zawodowe ogrodnicze kierunkowe lub nabyte w praktyce (praca w rolnictwie)

- Język angielski/ niemiecki/ francuski w stopniu komunikatywnym

- Chęc do nauki jezyka niderlandzkiego w dłuższym okresie czasu

Oferujemy:

- Stabilną i dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy

- Atrakcyjne  wynagrodznie : stawka do uzgodnienia z pracodawcą

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

- Zwrot kosztów podróży

- Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrowka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie

-  Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Zainteresowanych prosimy o przeslanie swojego CV na adres praca@eurotalents.pl

Numer ogłoszenia: 21408

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą