Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Klimatyzacja samochodowa-obsługa 99zł,naprawa

Proszę o kontakt

 


KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA - OBSŁUGA 99zł, NAPRAWA


 


 


 


Bosch Car Service oferuje przegląd klimatyzacji w samochodzie osobowym wraz z uzupełnieniem czynnika chłodzącego R134A - bez względu na ilość brakującego czynnika, za jedyne 99 zł !!!


 


Pełny przegląd klimatyzacji obejmuje:
*odessanie czynnika chłodniczego
*odessanie starego oleju krążącego w układzie
*sprawdzenie szczelności metodą podciśnieniową
*osuszenie układu / wytworzenie próżni
*wprowadzenie nowego oleju do układu
*napełnianie czynnikiem R134A - wraz z barwnikiem UV
*sprawdzenie działania układu klimatyzacji


 


Wszystkie czynności serwisowe wykonują przeszkoleni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem na sprzęcie najwyższej jakości firmy Bosch.


 


Po obsłudze klimatyzacji dodatkowo zalecamy odgrzybienie układu klimatyzacji metodą ultradźwiękową, oraz wymianę filtra kabinowego - o szczegóły zapytaj doradcę serwisowego, tel.: 693 287 750 lub 692 287 183


 


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 18, oraz w soboty od 7 do 13.


 


Serwis samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, wymiana opon, geometria 3D, naprawy układów paliwowych, hamulcowych, zawieszenia, kierowniczych, regeneracja wtryskiwaczy, pomp, pompowtryskiwaczy, diagnostyka komputerowa, obsługa samochodów hybrydowych i wiele więcej...


 


Alwi L. Wieja Bosch Car Service, Bosch Diesel Center
ul. Batorego 27
43-300 Bielsko-Biała
www.alwi.pl


 


 


 

Numer ogłoszenia: 16490

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia