Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

KURS NA HDS W SKK ŁÓDŹ W CENIE PROMOCYJNEJ 549 ZŁ !!!

549 zł

O Kursie:  


Kurs przygotowuje do obsługi i sterowania żurawiem przeładunkowym zwanym potocznie "Hydraulicznym Dźwigiem Samochodowym" czyli "HDS" różnego typu. 


 Cel kursu:  


Teoretyczne i praktyczne przygotowanie do obsługi żurawi przeładunkowych, uzyskanie uprawnień dla maszynistów żurawi przeładunkowych HDS, podwyższenie kwalifikacji zawodowych dla maszynistów obsługujących żurawie przeładunkowe. Kurs kończy się zdobytymi kwalifikacjami z Urzędu Dozoru Technicznego


  System zajęć:  


Zajęcia od poniedziałku do piątku, (2- 3 razy w tygodniu), w godzinach popołudniowych.


  Informacje dodatkowe:    • Po zakończeniu kursu i otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu państwowego słuchacze otrzymują legitymację Urzędu Dozoru Technicznego.

  • Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, miłą atmosferę podczas prowadzonych zajęć, a przede wszystkim możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

  • Współpracujemy z Powiatowymi Urzędami Pracy, istnieje możliwość dofinansowania dla osób bezrobotnych.

  • Oferta dla firm! Przy grupach powyżej 5 osób negocjuj ceny !! Termin i miejsce dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Firmy.

  • Zniżki dla administracji publicznej i grup zorganizowanych !

Numer ogłoszenia: 27553

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia