Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Kursy Maturalne - Centrum Łodzi

Dodane: 05-11-2018
Dodane przez: SKK
300 zł

Zapraszamy do zapisu na kursy przedmaturalne w SKK
Nie bądź jak Sylwuś z „Dnia Świra” – bądź przezorny i zawsze ubezpieczony. I przygotuj się do matury. Z angielskiego, polskiego i matematyki. Opanuj odmianę słowa posiłkowego „to be” i przypomnij sobie historię szekspirowskiego „to be or not to be”.
Jeszcze dzisiaj zapisz się na Kurs przedmaturalny w SKK Łódź – my sprawimy, że każde zadanie egzaminacyjne będzie dla Ciebie czystą formalnością, a Ty będziesz miał spokojną głowę o swoją przyszłość w dalszej karierze zawodowej lub naukowej.


 Z nami powtórzysz materiał z liceum, dowiesz się jakich błędów unikać i jak przygotować się do części pisemnej oraz ustnej.


Numer ogłoszenia: 27551

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia