Biphasic Slim, adipex retard,meridia,adipex long 75

Dodane: 02-02-2020
Dodane przez: Pani
odsłon: 18
260 zł

www.centrumfigury.byethost14.com


 


Biphasic Slim na odchudzanie DZIEŃ/NOC
90 kapsułek 260zł
pochodzenie: Kanada
substancja czynna: fentermina, orlistat

Biphasic Slim to kolejny lek redukujący zbędne kilogramy, który dedykowany jest osobom z dużą nadwagą oraz otyłością.

Otyłość leczenie farmakologiczne

Z dostępnością leków na odchudzanie w Polsce jest bardzo trudno. W ostatnich latach wycofano z obrotu niemal wszystkie skuteczne leki na nadwagę i otyłość, stosowane u osób, które nie były w stanie schudnąć dzięki odpowiednio ułożonej diecie i aktywności fizycznej.

Ma to związek z ewentualnymi skutkami ubocznymi terapii oraz faktem, iż większość leków na odchudzanie stosowanych w farmakologicznym leczeniu nadwagi i otyłości wykazuje działanie obwodowe, czyli wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego poprzez hamowanie głodu i zwiększanie uczucia sytości po niewielkim posiłku. Niektóre leki działały także poprzez blokowanie przyswajania składników odżywczych z pożywienia.


Biphasic Slim – działanie

Biphasic Slim to dość nietypowy lek na nadwagę, gdyż zawiera aż dwie substancje czynne, które spotkamy w innych preparatach odchudzających. Jest to fentermina, którą zawierają także tabletki odchudzające Adipex oraz orlistat będący głównym składnikiem takich preparatów jak: lek Alli, Xenical tabletki i Orly.

Takie połączenie aktywnych związków powoduje, że lek działa dwukierunkowo tzn. hamuje łaknienie i jednocześnie zmniejsza wchłanianie tłuszczów z diety.

Lek Biphasic Slim może być uważany za zamiennik Meridii, jednakże jego stosowanie może wiązać się z większymi konsekwencjami zdrowotnymi niż w przypadku stosowania obecnej w Meridii sibutraminy. Sibutramina jest także substancją czynną, którą zawierają tabletki Zelixa.

Merida lek na odchudzanie skutecznie wpływa na hamowanie łaknienia, dzięki czemu łatwiej jest wytrwać na diecie. Biphasic Slim także redukuje łaknienie, ale dodatkowa zawartość orlistatu może, w niektórych przypadkach, powodować pojawienie się niebezpiecznych dla zdrowia niedoborów żywieniowych.

Dawkowanie leku Biphasic Slim

Biphasic Slim jest dostępny w Kanadzie, opakowanie zawiera w sumie 90 kapsułek (45 sztuk żółtych kapsułek z fenterminą i 45 sztuk niebieskich kapsułek z orlistatem). Kuracja powinna trwać około 6 tygodni. Żółte kapsułki stosuje się rano, a niebieskie wieczorem w ilości 1 sztuki na dobę.

Skutki uboczne stosowania leku Biphasic Slim są takie same, jak w przypadku stosowania innych leków na bazie fenterminy i orlistatu.

PRODUKT ORYGINALNIE ZAPAKOWANY W PUDEŁKO Z ULOTKĄ.


Adipex long 75mg 90 szt 410zł, 30szt 190zł
Meridia15mg 90szt 390zł, 30szt 170zł
Phen 375 90szt 400zł, 30szt 180zł
Phentermine 37,5mg 90szt 270zł, 30szt 140zł
Sibutril15mg blistry 30szt 160zł
Sibutramine20mg 30szt 140zł, 90szt 280zł
Sibutramin20mg 100szt 260zł
Biphasic Slim 90szt 260zł
Wysyłka pobraniowa, paczka z dnia na dzień, Polska
Wysyłka GRATIS


 


kontakt e mail poprzez stronę internetową


www.centrumfigury.byethost14.com

Numer ogłoszenia: 36225

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia