Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Ogrodzenia betonowe i podmurówka betonowa Kar-Group Ełk

Dodane: 11-07-2019
Dodane przez: Kar-Group
odsłon: 32
1 zł

1. Ogrodzenie betonowe (systemowe)


2. Podmurówki betonowe (deska fundamentowa)


 


Zobacz cennik i katalog


http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/


 


Ogrodzenia betonowe / Szybko i skutecznie - jedne z wielu zalet


 


Ogrodzenia betonowe są bardzo łatwe w montażu - już na pierwszy rzut oka zachęcają swoją prostą formą. Umocowane w ziemi, ochraniają posesję od wiatru oraz kurzu, są bardzo wytrzymałe i nie wymagają zbyt dużego wysiłku przy okazji konserwacji. 


 


W porównaniu do innych ogrodzeń, te betonowe są po prostu tanie, a szczelne i wygodne do zakładania. Na stałe lub przejściowo…


 


Podmurówka - tańszy wybór niż fundamenty


 


Wylewanie fundamentów pod ogrodzenie wymaga posiadania nie tylko wiedzy budowlanej i odpowiedniego sprzętu, ale przede wszystkim budżetu, który pozwala na zaawansowane działania w gruncie. Koszty są ewidentne, ale czy można ich uniknąć?


 
Numer ogłoszenia: 34055

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia