Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Styrobudbetoniarnie

Dodane: 12-07-2019
Dodane przez: Gość
Darmowe

Rodzaje ogrodzeń systemowych


Wyróżnia się kilka rodzajów ogrodzeń systemowych:


·       Ogrodzenia metalowe – mogą być wykonane ze stali i z aluminium. Ogrodzenia stalowe dzielą się na dwa typy – panelowe i przęsłowe.


·       Ogrodzenia panelowe – charakteryzują się sztywną, ale lekką strukturą zgrzanych ze sobą drutów, których średnica osiąga około 5 mm. Swoim specyficznym wyglądem nadają się do wytyczania boków i tylnych części działki.


·       Ogrodzenia przęsłowe – Wykonane są ze stalowych prętów oraz kształtowników zamkniętych, giętych lub profilowanych.  Wymiary słupków o przekroju okrągłym lub prostokątnym mogą wynosić od 5 do 8 cm, a w przypadku montażu przęseł aż do 10-16 cm przy mocowaniach cięższych, ruchomych elementów ogrodzenia takich jak furtka czy brama.


·       Ogrodzenia betonowe -  cieszą się dobrą opinią ze względu na prostotę montażu, stosunkowo niższą ceną niż za ogrodzenia wykonane ze stali i drewna.  

Numer ogłoszenia: 34077

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia