Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Duża działka z potencjałem w Rzykach

238 000 zł

Do sprzedania działka rolnao powierzchni 3406m2 położona w malowniczej miejscowości Rzyki, koło Andrychowa. Działka na lekkim wzniesieniu, w kształcie prostokąta o wymiarach 32m x 96m, dojazd drogą gminną utwardzoną (droga ma zostać wyasfaltowana). Media: prąd na działce, woda i gaz w sąsiedztwie. W chwili obecnej działka położona jest w terenach rolnych, a w nowo uchwalanym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Andrychów działka będzie w całości budowlana. Posesja położona w spokojnym miejscu, z pięknym widokiem na góry i z dobrymi rozwiązaniami komunikacyjnymi (szybki dostęp do głównych tras). W sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna i działki niezabudowane.


 


Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66kc, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Numer ogłoszenia: 33968

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia