Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Elektryk przemysłowy

Dodane: 12-08-2019
Dodane przez: Gość
odsłon: 22
Proszę o kontakt

Firma Euro Talents pilnie poszukuje dwoch elektrykow przemyslowych z doswiadczeniem. Nasz klient istnieje juz na rynku międzynarodowym od 1989 roku. Wziazku dynamicznym rozwojem poszukejmy zmotywanych elektrykow przemyslowych.

Jeśli interesuje Cię stabilna praca na długi okres czasu nie czekaj – APLIKUJ

Elektryk przemyslowy

Zakres obowiązków:

§  Instalacja i podłączenie kontroli dostępu, siłowników, termostatów, systemów wykrywania pożaru, przyrządów pomiarowych (takich jak miernik pH, manometr,....), kabli EMC, oświetlenia i styków

§  Ukrztaltowanie kabli i i podłączanie ich do znaków

§  Interpretacja schematów elektrycznych

§  Instalacja koryt kablowych i wyciąganie kabli

§  Praca w halach przemysłowych

§  Praca na wysokości z rusztowaniami i pomostami roboczymi na wysokościach

§  Testowanie instalacji

Wymagania:

§  Wymagane świadectwo VCA

§  Prawo jazdy na powietrzną platformę

§  Dyplom elektryka/ BA4

§  Minimum pięcioletnie doświadczenie jako elektryk przemysłowy.

§  Znac różnicę pomiędzy EMC, zasilaczem i przewodami sterującymi

Warunki finansowe:

§  Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę w nowoczesnej firmie na podstawie belgijskiej umowy!

§  Praca na belgijskim kontrakcie ze wszystkimi świadczeniami, min:  13stka,  pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe,

§  Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii

§  Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

§  Załatwienie  formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii oraz  opiekę  polskojęzycznych koordynatorów

ZAINTERESOWANYCH  PROSIMY O PRZESLANIE SWOJEGO CV NA ADRES: praca@jobtalent.be

Numer ogłoszenia: 34540

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą