Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

MONTER FOLII W BELGI

Dodane: 23-05-2019
Dodane przez: Gość
Darmowe

Euro Talents pilnie poszukuje pracowników!

Nasz klient to mała, kameralna firma projektująca i wykonująca oczka wodne zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: monter folii. Czy jestes osobą która lubi pracować w zespole, osobą która lubi różnorodność i prace na zewnątrz? Koniecznie wyślij do nas swoje CV na adres praca@jobtalent.be !

MONTER FOLII

Opis stanowiska:

·         Montaż folii w stawach

·         Wykonywanie małych napraw oczek wodnych w firmach oraz u indywidualnych klientów

·         Praca w małych, kilkuosobowych ekipach

Wymagania:

·         Gotowość do pracy fizycznej

·         Dokładność i precyzja podczas pracy

·         Dobra znajomość języka angielskiego

·         Doświadczenie w pracy: budowlanej, ogrodnictwie, zawodach technicznych będzie dodatkowym atutem

·         Własny samochód

·         Prawo jazdy kat. C mile widziane

·         Umiejętnośc czytania projektów, dokumentacji technicznej będzie traktowana jako plus

Oferujemy:

·         Stała praca na podstawie belgijskiej umowy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

·         Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

·         Stała opieka polskojęzycznych koordynatorów

Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj! Wyślij swoje CV na praca@jobtalent.be

Numer ogłoszenia: 33527

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą