Monter konstrukcji szklanych w Belgii

Dodane: 24-07-2019
Dodane przez: Gość
odsłon: 20
Darmowe

MONTER KONSTRUKCJI SZKLANYCH

Euro Talents pilnie poszukuje pracowników!

Nasz klient to nowoczesna firma wykorzystująca innowacyjny system, który wykorzystuje bezramowe, przesuwne szkło do przekształcania patio, balkonu, pergoli w wygodną i elegancką przestrzeń życiową.

Szukasz ciekawej pracy w supernowoczesnej firmie z mozliwością rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia?

Koniecznie wyślij do nas swoje CV na adres praca@jobtalent.be !

Opis stanowiska:

·         Przygotowanie przesuwanych szklanych paneli, szyb, drzwi balkonowych

·         Sklejanie drewnianych profili

·         Montaż u klienta

Wymagania:

·         Motywacja do pracy zagranią

·         Gotowość do ciężkiej fizycznej pracy

·         Dokładność i precyzja podczas pracy

·         Gotowość do pracy na wysokości

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·         Własny samochód

·         Prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem

·         Doswiadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość podstaw stolarstwa będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         Stała praca na podstawie belgijskiej umowy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

·         Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

·         Stała opieka polskojęzycznych koordynatorów

Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj! Wyślij swoje CV na praca@jobtalent.be

Numer ogłoszenia: 34280

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą