Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Monter stolarki aluminiowej w Belgii

Dodane: 12-08-2019
Dodane przez: Gość
Proszę o kontakt

Job Talent pilnie poszukuje doświadczonych monterów stolarki aluminiowej do produkcji okien i drzwi! Nasz klient to prężnie rozwijająca się firma z tradycjami rodzinnymi, działajaca na rynku już ponad 20 lat.  Do swojego zespołu poszukują nowych, zmotywowanych pracowników! Jeśli chcesz się rozwijać w nowoczesnej firmie – APLIKUJ, czekamy właśnie na Ciebie! Oferujemy belgijskie kontrakty oraz pracę na długi okres czasu!

Zakres obowiązków:

§  Praca polega na szkleniu, uszczelnianiu, zginaniu  oraz cięciu elementów aluminiowych w celu wykonania: okien i drzwi aluminiowych

§  Formatowanie maszyn w momencie gdy wielkość opakowania na lini produkcyjnej się zmiena

Wymagania:

§  Wykształcenie średnie kierunkowe:  ślusarz lub nabyte przez doświadczenie

§  Gotowość do fizycznej pracy

§  Dokładność i precyzja

§  Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych

Warunki finansowe:

§  Atrakcyjne wynagrodzenie

§  Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

§  Bony żywnosciowe za każdy przepracowany dzień

§  Możliwość robienia nadgodzin, jak i pracy w sobotę

§  Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii

§  Płatne święta

§  Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: praca@jobtalent.be

Numer ogłoszenia: 34542

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą