Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Oferta wakacyjna - Zbiór borówek amerykańskich - praca w Holandii

Dodane: 10-07-2019
Dodane przez: Asia, Get Job
Proszę o kontakt

Miejsce pracy: HOLANDIA, Limburgia, okolice Venlo

Agencja Pracy Tymczasowej Get Job poszukuje osób do:
Zbiór borówki amerykańskiej

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków pracownika będzie należał:
zbiór borówek amerykańskich oraz przygotowywanie ich do sprzedaży (pakowanie, sortowanie itp.). Praca w polu. Praca idealna dla kobiet.

WYMAGANIA:

  • MOTYWACJA DO PRACY, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki

  • doświadczenie przy zbiorach owoców miękkich mile widziana

  • poszukujemy osób dyspozycyjnych na cały sezon (początek lipca - połowa września)

  • zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!! 9,98 EURO/H BRUTTO

  • OPIEKĘ POLSKIEGO REZYDENTA

  • możliwość zorganizowania ZAKWATEROWANIA

  • legalne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV lub skontaktuj się z naszym biurem od 8:00 do 16:00
Asia: a.szak@getjob.com.pl – 509 338 922

Numer ogłoszenia: 34048

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą