Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

operator CNC w Belgii

Dodane: 13-08-2019
Dodane przez: Gość
Proszę o kontakt

OPERATOR CNC W BELGII

Job Talent pilnie poszukuje 15 operatorów CNC. Nasz klient jest miedzynarodowa i nowoczesna firma,  wyspecializowana w produkcji oraz w obróbce częsci i elementów do sektoru motoryzacyjnego. Oferujemy ciekawą, stabilną i dobrze platną pracę.

WARUNKI:

-         Stabilna współpraca na dłuzszy okres czasu

-         Atrakcyjne wynagrodzenie

-         Bonusy (bony żywnosciowe, bonus za pracę na zmiany, premia emerytalna, 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny)

-         Różne szkolenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-         Obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki, prasy, piły,…)

-         Mocowanie części

-         Wymiana narzędzi

-         Kontrola jakości (suwmiarka, mikrometr)

-         Drobne naprawy w razie małych awarii

-         Utrzymywanie porządku

WYMAGANIA:

-         Doświadczenie jako operator cnc

-         Dobra znajomość rysunków technicznych

-         Obsługa narzędzi pomiarowych

-         Gotowość pracy na zmiany (rano, w nocy, w weekendy,…)

-         Komunikatywny angielski/niemiecki/francuski lub niderlandzki

-         Własny samochod

Zainteresowanych poprosimy o przesłanie CV na adres praca@jobtalent.be

Numer ogłoszenia: 34555

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą