Operator ladowarki kolowej w Belgii

Dodane: 13-01-2020
Dodane przez: Gość
odsłon: 2
Darmowe

Dla naszego klienta klienta z zajmujecej sie kruszeniem betonu  potrzebujemy pilnie:

OperaTora Ladowarki Kolowej

Opis stanowiska:

·         Jesteś odpowiedzialny za napełnianie silosów,

·         Załadunek samochodów ciężarowych,

·         Jazda na składzie produktów gotowych (fabryka kruszywa)

·         Codzienna kontrolę pojazdu oraz mycie zestawu

·         Potrafisz  pracować zgodnie z wymaganiami jakościowymi oraz procedurami  bezpieczeństwa.

Wymagania:

·         Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub nabyte w praktyce

·         Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku operatora koparki potwierdzony certyfikatem

·         Język angielski/ niemiecki/ francuski w stopniu komunikatywnym

·         Potrafisz wykonywać  swoje zadania zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

·         Jestes punktualny  i  jesteś świadomy jakości  oraz bezpieczeństwa.

Oferujemy:

·         Stabilną i dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy

·         Atrakcyjne  wynagrodznie : stawka do uzgodnienia z pracodawcą

·         Ciekawą pracę w rodzinnejj firmie produkujacej beton

·         Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

·         Zwrot kosztów podróży (do kwoty 125€)

·         Bonusy: 13stka, pieniadze wakacyjne, kilometrowka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie

·          Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Zainteresowanych prosimy o przeslanie swojego CV na adres jobs@jobtalent.be

Numer ogłoszenia: 36024

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą