Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

operator linii w Belgii

Dodane: 13-08-2019
Dodane przez: Gość
Proszę o kontakt

Job Talent pilnie poszukuje doświadczonych operatorow linii pakujacych w  sektorze spożywczym Nasz klient, to nowoczesna firma zajmująca przetwórstwem warzyw i owoców  poszukuje wszechstronnych techników utrzymania ruchu, którzy są w stanie pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Operator linii

Zakres obowiązków:

§  Utrzymanie i monitorowanie dzialania linii produkcujnej od momentu  podawania surowca przez podajniki, poprzez pakowanie w torebki foliowe i pudelka, a potem ustawienie pudelek  na palety przez roboty

§  Ustawianie  linii i jeśli to konieczne, konwertowanie pomiędzy różnymi formatami, np: obsługa dzialania wag wielogłowicowych (Multipond),  wymiane rolek folii pod nowe opakowania w zależności od produktu, ustawianie maszyny Smart Pack do wypełniania i zamykania torebek foliowych (wymiary opakowania i siłę zgrzewu), ustawianie etykieciarki, drukarki

§  Wprowadzanie danych dla robota układającego pudełka na palecie: tj: rodzaj palety, ilosc rzędów na palecie,

§  Nadzorowanie nad operatorami pomocniczymi pod katem wykonywania niezbędnych zadań: kontroli taśm transportujących, ręcznego opróżnania, czyszczenia, ręcznego pakowania.

§  Praca nad planowaniem produkcji na podstawie dziennych zleceń i elastyczne reagowanie na zmiany w produkcji.

§  Przeprowadzanie okresowej kontroli na podstawie dostarczonych dokumentów kontrolnych.

§  W przypadku problemów lub ustereklokalizowanie ich i usuwanie. Kontakt z dzialem technicznym. W razie potrzeby można rozwiązywanie usterek poprzez konsultację z serwisem technicznym.

§  Wykonywanie prob i kontrola jakości, pobierasz próbek i rejestrowanie ich.

Wymagania:

§  Wykształcenie  techniczne

§  Doświadczenie: 3-5 lat w zawodzie, a praca w branży spozywczej będzie dodatkowym atutem

§  Dobry poziom języka angielskiego lub francuskiego

§  Jesteś samodzielnym pracownikiem, który dba o porządek, hygiene oraz jakośc produktów bezpieczeństwo żywności,

§  Potrafisz jasno i przejrzyscie komunikowac sie z innymi dzialami

§  Lubisz pracować w zespole i jesteś koleżeński

§  Jesteś zmotywowany i czerpiesz satysfakcję z osiągniecia celów produkcyjnych.

§  Sugerowanie ulepszeń, wprowadzanie ich w życie zgodnie z wymogami bezpieczeństwa żywności

§  Elastyczność do pracy zmianowej w godzinach: 5-13:00 oraz 13:00-21:00 z możliwością nadgodzin

Warunki finansowe:

§  Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę w nowoczesnej firmie na podstawie belgijskiej umowy!

§  Możliwość szkoleń i dalszego rozwoju w branży spożywczej

§  Praca na belgijskim kontrakcie ze wszystkimi świadczeniami, min:  13stka,  pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe,

§  Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii

§  Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

§  Załatwienie  formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii oraz  opiekę  polskojęzycznych koordynatorów

ZAINTERESOWANYCH  PROSIMY O PRZESLANIE SWOJEGO CV NA ADRES: praca@jobtalent.be

Numer ogłoszenia: 34557

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą