Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

operator receptur w Belgii

Dodane: 09-08-2019
Dodane przez: Jobtalent
Darmowe

Job Talent pilnie poszukuje operatów receptur. Nasz klient jest producentem świeżych produktów śródziemnomorskich takich jak oliwki, antipasti i tapenady. Oferujemy dobrze płatną prace na podstawie belgijskiej umowy.

Jeśli interesuje Cię stabilna praca na długi okres czasu prosimy o przeslanie cv na praca@jobtalent.be

Operator receptur

Zakres obowiązków:

·         Mieszanie składnikow na podstawie wcześniej przygotowanych receprtur

·         Obsługa wagi produkcyjnej  i wprowadzanie odważonych składników do mieszalnika

·         Koordynacja następujacych po sobie etapów  produkcji : odsalenie- mieszanie- miksowanie- dodawanie przypraw

·         Odpowiedzialność  za  zapasy przypraw i innych skladników niezbędnych do produkcji

·         Sprawdzanie stanów magazynowych składników  i składanie zamówień do

·         Praca ze skanerem, komputerem

Wymagania:

·         Około 3  lata doświadczenia w branży spożywczej.

·         Dokładność w odmierzaniu składników i  wprowadzaniu ich w system produkcji

·         Umiejętność interpretowania   planów produkcyjnych,  zamawiania surowców

·         Chęć do pracy na 2 zmiany

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Wszystkie belgijskie bonusy: trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrowka, zasilek rodzinna, ubezpieczenie wypadkowe oraz zdrowotne

·         Stabilną pracę na podstawie belgijskiej umowy o pracę

·         Zwrot kosztów dojazdu do Belgii

·         Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

·         Pomoc polskojęzycznych konsultantów

Numer ogłoszenia: 34532

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą