Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Praca w Holandii - Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych, 10 euro/ brutto

Dodane: 10-07-2019
Dodane przez: Asia, Get Job
Proszę o kontakt

Miejsce pracy: HOLANDIA, Limburgia, okolice Venlo

Agencja Pracy Tymczasowej Get Job poszukuje osób do:
Zbiór i pielęgnacja ogórków szklarniowych

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków pracownika będzie należała:
pielęgnacja i zbiór ogórków szklarniowych – na platformie (zbiór, podwiązywanie, obcinanie, opuszczanie)

WYMAGANIA:
MOTYWACJĘ DO PRACY, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki
wymagane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
mile widziane prawo jazdy kat. B
sprawność manualna
zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!! 10,00 EURO/H BRUTTO
OPIEKĘ POLSKIEGO REZYDENTA
możliwość zorganizowania ZAKWATEROWANIA
legalne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV lub skontaktuj się z naszym biurem od 8:00 do 16:00

Asia: a.szak@getjob.com.pl – 509 338 922
Paulina: p.grell@getjob.com.pl +48 510 242 586

Numer ogłoszenia: 34050

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą