Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Praca w sprzedaży - Account Manager esprzedawca.pl

Dodane: 07-09-2019
Dodane przez: Tomasz
1 zł

Dla naszego klienta poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Account Manager

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy handlowca który aktywnie wesprze firmę w sprzedaży usług internetowych.

Korzyści

   Umowa o pracę lub współpraca B2B

   Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

   Nowoczesne narzędzia pracy

   Profesjonalne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

Wymagania

   Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata

   Wykształcenie min. średnie

   Doskonała organizacja pracy

   Zorientowanie na cel

   Umiejętności negocjacyjne

Aplikować można pod adresem: https://www.esprzedawca.pl/praca/account-manager/

Numer ogłoszenia: 35167

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą