Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Pracownik obsługi naziemnej na lotnisku

3 004 zł

OFERUJEMY:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         brak okresu próbnego- umowa na 33 miesiące, następnie na czas nieokreślony!

·         premie kwartalne i miesięczne

·         bony żywieniowe, opieka medyczna

·         dogodną lokalizację miejsca pracy- lotnisko Chopina w Warszawie

·         zniżki na bilety LOT po 6 miesiącach pracy

·         dofinansowanie na wczasy

ZADANIA:

·         obsługa naziemna samolotów

·         bezpieczny załadunek i rozładunek bagażu, poczty, frachtu

·         obsługa specjalistycznego sprzętu lotniskowego

·         wykonywanie pracy według standardów lotniczych

OCZEKUJEMY:

·         dyspozycyjności do pracy zmianowej- również zmiany nocne/ weekendowe/ świąteczne

·         niekaralności- weryfikowane podczas procesu rekrutacyjnego

·         umiejętności pracy w zespole

·         motywacji od pracy i chęć do rozwoju

·         prawa jazdy kat B

ZAPRASZAM DO APLIKOWANIA NA PODANY LINK- https://randstadpl.traffit.com/public/an/59295

Numer ogłoszenia: 35128

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą