Pracownik produkcji w Belgii

Dodane: 24-07-2019
Dodane przez: Gość
odsłon: 34
Darmowe

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

§  Monitorujesz wszystkie aspekty podprocesu (od wsypywania i napelniania po podawanie surowca na wagi wieloglowicowe).

§  Zapewniasz prawidlowa dostawe surowca na linie napelniajaca i linie pakujaca produktu

§  Zapewniasz prawidlowosc zamówionych produktów i jakosc produktu.

§  Instalujesz wlasciwe sita i wagi wieloglowicowe, a takze je ustawiawiasz.

§  Przestrzegasz zasad dotyczacych  ‘strefy wysokiego bezpieczenstwa higieny zywnosci

§  Sprawdzasz, ile produktu pozostalo i  jesli to konieczne, zamawiasz brakujacy product

§  -Pracujesz nad planowaniem produkcji na podstawie dziennych

§  -W przypadku problemów lub usterek, probujesz  je znalezc i rozwiazac.

§  -Zajmujesz sie przeprowadzaniem pomiarow kontroli jakosci. Podczas wykonywania swoich prac zawsze masz na wzgledzie bezpieczenstwo zywnosci.

§  -Monitorujesz jakosc produktu koncowego zgodnie z zasada "Czy sam kupilbym ten produkt".

§  -Dbasz o to, aby zbiorniki i opony byly puste pod koniec produkcji.

§  -Odpowiadasz równiez za dokladne czyszczenie srodowiska pracy i przydzielonych urzadzen produkcyjnych.

§  -Pomagasz w czyszczeniu linii i gwarantujesz, ze wszystko jest czyszczone zgodnie z wlasciwymi procedurami.

§  Dbasz o to, aby prawidlowo i jasno informowac nastepny zespól o swoich postepie produkcji, wynikach i  przekzaniu niezbednych uwag.

Wymagania:

§  Doswiadczenie: 3-5 lat w zawodzie, a praca w branzy spozywczej bedzie dodatkowym atutem

§  Komunikatywny poziom jezyka angielskiego

§  Umiejetnosc pracy na podstawie dokumentacji technicznej

§  -Motywacja do dzialania i wytrwalosc w rozwiazywaniu problemów technicznych

§  Sugerowanie ulepszen, wprowadzanie ich w zycie zgodnie z wymogami bezpieczenstwa zywnosci

§   Elastycznosc do pracy zmianowej w godzinach: 5-13:00 oraz 13:00-21:00 z mozliwoscia nadgodzin

Warunki finansowe:

§  Oferujemy stabilna i dobrze platna prace w nowoczesnej firmie na podstawie belgijskiej umowy!

§  Mozliwosc szkolen i dalszego rozwoju w branzy spozywczej

§  Praca na belgijskim kontrakcie ze wszystkimi swiadczeniami, min:  13stka,  pieniadze wakacyjne, kilometrówka, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe,

§  Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

§  Zalatwienie  formalnosci zwiazanych z zatrudnieniem w Belgii oraz  opieke  polskojezycznych koordynatorów

Numer ogłoszenia: 34282

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą