Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Programista Maszyn CNC w Belgii

Dodane: 16-05-2019
Dodane przez: Gość
Darmowe

Nasz klient to firma ktora juz od ponad 40 lat specjalizuje sie w budowie maszyn, produkcji przenośników  taśmowych oraz części mechanicznych na zamówienie. W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudowaniem parku maszynowego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista maszyn CNC

Opis stanowiska:

-      Obsługa i programowanie frezarek lub tokarek ze sterowaniem Heidenhain, Mazatrol i innym

-      Produkcja częsci od A do Z, od 10 do 100 sztuk, elementy różnej wielkości

-      Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi

-      Obróbka aluminium, stali oraz tworzyw sztucznych

-      Ustawianie maszyny, wybieranie właściwych narzędzi, wyznaczanie predkości itd.

-      Pisanie programów z pulpitu

-      Praca dokładna oraz samodzielna

Wymagania:

-      Komunikatywny poziom języka angielskiego lub niderlandzkiego

-      Doświadczenie na podobnym stanowisku

-      Znajomosc specyfiki obrabianych materiałow oraz umiejętność programowania frezarek lub tokarek CNC ze sterowaniem Heidenhain, Mazatrol lub innym

Oferujemy:

-      Atrakcyjne wynagrodzenie – od 15€/h brutto – do negocjacji w zaleznosci od doswiadczenia

-      Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

-      Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii

-      Praca na cały etat oraz mozliwe nadgodziny

-      Płatne święta

-      Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: jobs@jobtalent.be

Numer ogłoszenia: 33454

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą