Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

sortowacz owowcow w Belgii

Dodane: 13-08-2019
Dodane przez: Gość
Proszę o kontakt

Sortowacz owocow w Belgii

Job Talent pilnie poszukuje pracowników do sortowania owocow. Oferujemy legalna prace na podstawie belgijskiej umowy. Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres praca@jobtalent.be

Oferta:

-          Stabilne zatrudnienie z wypłatami na czas

-          Praca na podstawie belgijskiej umowy – karta zbieracza (maksymalnie 65 dni)

-          Dla najbardziej zmotywowanych pracownikow mozliwosc stalej wspolpracy

-          Zakwaterowanie  niedaleko miejsca pracy

Obowiązki:

-          Sortowanie owocow (glownie jablek i gruszek)

-          Praca na stojąco

-          Utrzymywanie miejsca pracy w czystosci

Wymagania:

-          Gotowość do pracy stojącej

-          Wlasny transport lub cheć dojazdu do pracy na rowerze

-          Doświadczenie na podobnym stanowisku, w ogrodnictwie lub z żywnością będzie traktowane jako plus

Numer ogłoszenia: 34553

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą