Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Sortowanie Opon

Dodane: 09-10-2019
Dodane przez: EuroTalents
1 344 zł

Naszym klientem jest firma zajmująca się recyklingiem zużytych opon. Jeżeli nie boisz się pobrudzić sobie rąk, a praca fizyczna nie jest Ci obca, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie. Rozpoczęcie pracy od zaraz! EuroTalents poszukuje dwóch pracowników produkcji. Twoim głównym obowiązkiem będzie:

SORTOWANIE OPON

Opis stanowiska:

·         Sortowanie oraz  przenoszenie i układanie opon w odpowiedniich pojemnikach

·         Transportowanie odpadów i części opon do maszyny rozdrabniającej za pomocą wózka widłowego

·         Obsługa podstawowych maszyn rozdrabniających: sprawdzanie zasilania, ustawianie prostych parametrów, reagowanie w przypadku awarii

·         Utrzymanie miejsca pracy w czystości

·         Pracujesz na dwie zmiany: 6-14 i 14-22

Wymagania:

·         Gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym

·         Język angielski w stopniu podstawowym

·         Własny samochód na dojazd do pracy

Oferujemy:

·         Stabilną pracę na podstawie belgijskiej umowy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione dodatkami zmianowymi i bonami żywnościowymi

·         Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta

·         Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii

·         Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY,  JUŻ TERAZ WYŚLIJ SWOJE CV NA praca@eurotalents.pl

Numer ogłoszenia: 35369

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą