Studia zarządzanie, logistyka, bezpieczeństwo narodowe, MBA

Dodane: 21-01-2021
Dodane przez: WWSB
odsłon: 17
Proszę o kontakt

Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) zaprasza na studia licencjackie na kierunkach zarządzanie oraz logistyka.


Zarządzanie to kierunek studiów przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy chcą w przyszłości pracować na stanowiskach kierowniczych różnych szczebli lub sprawdzić się jako przedsiębiorcy.
Cieszy się on dużą popularnością zarówno wśród świeżo upieczonych absolwentów szkół średnich, jak i osób z pewnym doświadczeniem zawodowym, które chcą uzupełnić swoje wykształcenie.
W ramach studiów na kierunku zarządzanie studenci mają możliwość wyboru dziedziny, która najbardziej odpowiada ich zainteresowaniom i z której chcieliby pisać pracę licencjacką.
W ofercie WWSB znajdują się następujące specjalności: Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie zasobami ludzkimi i Logistyka przedsiębiorstw.
Studia na kierunku zarządzanie to także okazja do odbycia praktyk zawodowych w wybranych firmach i możliwość sprawdzenia, czego oczekują od absolwentów potencjalni pracodawcy.


Studia na kierunku logistyka przygotowują do pracy na stanowiskach związanych z planowaniem, koordynacją i organizacją obiegu materiałów i produktów w firmach transportowych, produkcyjnych i handlowych.
Rosnące zainteresowanie studiami logistycznymi jest związane z dynamicznym rozwojem branży, która stale poszukuje wykształconych specjalistów.
W ramach kierunku logistyka WWSB proponuje następujące specjalności: Logistyka przedsiębiorstw i magazynowanie, Logistyka transportu i spedycji oraz Zarządzanie w logistyce.


Oferta WWSB obejmuje również studia licencjackie i magisterskie na kierunku bezpieczeństwo narodowe oraz studia podyplomowe: cyberbezpieczeństwo, zarządzanie nieruchomościami oraz Master of Business Administration (MBA).


Zachęcamy do zapoznaniasię z pełną ofertą edukacyjną w witrynie wwsb.edu.pl


Zajęcia w trybie dziennym i zaocznym odbywają się w siedzibie Uczelni na Powiślu.


Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:


Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
ul. Smulikowskiego 6/8
00-389 Warszawa


tel.: +48 690 890 760
e-mail: rekrutacja@wwsb.edu.pl
https://wwsb.edu.pl
Numer ogłoszenia: 38881

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia