Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Technik utrzymania ruchu w Belgii

Dodane: 13-08-2019
Dodane przez: Gość
Proszę o kontakt

Job Talent pilnie poszukuje doświadczonego technika  utrzymania ruchu w  sektorze spożywczym Nasz klient, to nowoczesna firma zajmująca przetwórstwem warzyw i owoców  poszukuje wszechstronnych techników utrzymania ruchu, którzy są w stanie pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Technik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

§  Diagnostyka maszyn i urządzeń na linii produkcujnej, usuwanie  ewentualnych
problemów  lub awarii.

§  Dokonywanie napraw elektrycznych, elektronicznych,  pneumatycznych i hydraulicznych, (rzadziej mechanicznych)

§  Prowadzenie prac nad dostosowaniem, naprawą i prewencyjną wymianą części i urządzeń

w linii produkcyjnej

§  Uczestnictwo we  wprowadzaniu nowych modułów urządzeń do linii

§  Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy

§  Praca w chłodnym otoczeniu

§  Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy

Wymagania:

§  Wykształcenie  techniczne lub wyższe bachelor z zakresu  elektryka/ elektromechanika

§  Doświadczenie: 3-5 lat w zawodzie, a praca w branży spozywczej będzie dodatkowym atutem

§  Dobry poziom języka angielskiego

§  Umiejętność pracy na podstawie dokumentacji technicznej

§  Motywacja do działania i wytrwałość w rozwiązywaniu problemów technicznych

§  Sugerowanie ulepszeń, wprowadzanie ich w życie zgodnie z wymogami bezpieczeństwa żywności

§  Elastyczność do pracy zmianowej w godzinach: 5-13:00 oraz 13:00-21:00 z możliwością nadgodzin

Warunki finansowe:

§  Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę w nowoczesnej firmie na podstawie belgijskiej umowy!

§  Możliwość szkoleń i dalszego rozwoju w branży spożywczej

§  Praca na belgijskim kontrakcie ze wszystkimi świadczeniami, min:  13stka,  pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie wypadkowe,

§  Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii

§  Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

§  Załatwienie  formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii oraz  opiekę  polskojęzycznych koordynatorów

ZAINTERESOWANYCH  PROSIMY O PRZESLANIE SWOJEGO CV NA ADRES: praca@jobtalent.be

Numer ogłoszenia: 34558

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą