Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Traktorzysta w Belgii

Dodane: 08-07-2019
Dodane przez: Gość
odsłon: 10
Darmowe

Dla naszego klienta, znanej firmy z branży ogrodniczo-rolnej, poszukujemy:

Traktorzysty

Opis stanowiska:

§  Kierowanie traktorem oraz maszynami  takimi jak pług, siewnik, oprskiwacz, kultywator, maszyną do odkażania ziemi oraz walcem

§  Przewożenie odpadów zielonych  ze szklarni

§  Optymalizacja wykonywania swojej pracy, a także optymalizacja obsługi różnych maszyn

§  Przemieszczania się w ramach godzin pracy na terenie całej Belgii

Oczekiwania:

§  Doświadczenie jako kierowca ciągnika (min 3 lata)

§  Prawo jazdy T lub C (traktowane jako plus), wykazanie chęci do wyrobienia sobie takiego prawa jazdy (pracodawca zwraca część kosztów)

§  Dobra znajomość języka angielskiego

§  Chęc do nauki języka niderlandzkiego po dłuższym okresie czasu w firmie

Oferujemy:

§  Stabilną i dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy

§  Atrakcyjne  wynagrodznie : stawka do uzgodnienia z pracodawcą

§  Zwrot kosztów podróży do Belgii

§  Bonusy: trzynastka, pieniadze wakacyjne, kilometrowka, zasilek rodzinny, ubezpieczenia

§  Stałą opiekę  polskojęzycznych koordynatorów

ZAINTERESOWANYCH  PROSIMY O PRZESLANIE SWOJEGO CV NA ADRES: jobs@jobtalent.be

Numer ogłoszenia: 33992

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą