Budowa obiektów inwentarskich kurników konst stalowe płyta warstwowa

Dodane: 03-09-2019
Dodane przez: cynklak
odsłon: 44
1 zł

Nasze rozwiązanie  dotyczące kurników zakłada pozostawienie konstrukcji głównej na zewnątrz i obłożenie wnętrza kurnika płytami warstwowymi o odpowiednio dobranej grubości. Płaska powierzchnia ścian i dachu, bez widocznych elementów konstrukcyjnych od środka, umożliwia utrzymanie higieny niezbędnej dla chowu drobiu. Płyta warstwowa może zostać pokryta od środka powłoką z PVC, co dodatkowo zwiększa jej walory użytkowe.


 


Konstrukcja główna składa się z prefabrykowanych ocynkowanych ogniowo ram stalowych ze środnikiem trapezowym. Cały budynek jest dodatkowo pokrywany od góry dachem z blachy profilowanej z powłoką Drop-Stop, która zabezpiecza przed skraplaniem się skondensowanej pary wodnej. Podbitka wykonana jest z blachy perforowanej, co umożliwia łatwą wentylację przestrzeni pomiędzy pokryciem dachowym i płytą warstwową.


 


W ścianach szczytowych montowane są bramy podnoszone oraz wentylatory szczytowe systemu pad cooling, w ścianach bocznych nawiewy, system chłodzenia pad cooling, zaś w kalenicy kominy wentylacyjne.


 


Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony internetowej www.noi.com.pl oraz kontaktu telefonicznego.

Numer ogłoszenia: 34718

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia