Diety i plany treningowe - dietetyk Szczecin

120 zł

Problemy w sferze prawidłowego odżywiania nabierają na znaczeniu w ostatnim czasie. Otyłość oraz choroby ściśle powiązane z błędami żywieniowymi stają się coraz bardziej powszechne. W naszej praktyce staramy się pomóc każdemy, kto chciałby wrócić do zdrowia oraz dobrego samopoczucia.


Jako Centrum Dietetyki i Aktywności posiadamy już ponad dziesięcioletnie doświadczenie, podczas tego okresu pomogliśmy wielu osobom odzyskać radość z życia dzięki pozbyciu się zbędnych kilogramów. Staramy się nie tylko naprawić błędy żywieniowe oraz szkody jakie zostały przez nie poczynione. Dużą wagę przykładamy do edukacji, tak by w przyszłości unikać podejmowania złych wyborów w zakresie odżywiania. Mądrze ułożona dieta wcale nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami i trudnym czasem. Plan dietetyczny powinien uwzględniać preferencje żywieniowe oraz ulubione potrawy danej osoby. To bardzo indywidualne sprawy. Dlatego też każda dieta, która powstaje w Centrum Dietetyki i Aktywności jest ściśle dostosowana do indywidualnego zapotrzebowania danej osoby.


W jaki sposób układamy plany dietetyczne? Niezbędne informacje informacje dietetyk uzyskuje podczas pierwszej wizyty w gabinecie. Cena pierwszej konsultacji wynosi 120 zł. W jej trakcie jest wykonywane badanie składu masy ciała, analiza badanie przynosi wiele przydatnych informacji, które można uwzględnić w późniejszym planie dietetycznym. Najczęściej proponujemy pełny zestaw posiłków na okres 7, 14 lub 21 dni.


Gdzie można nas znaleźć? Nasza przychodnia znajduje się w Szczecinie przy ul. Kazimierskiej 4e/1. Wyjątkowo w piątki istnieje również możliwość spotkania się z dietetykiem w Stargardzie. Nasza druga przychodnia zlokalizowana jest na Osiedlu Zachód A17 - wizyty odbywają się tam w godzinach od 14.00 do 18.00. Dla osób spoza Szczecina i regionu oraz dla tych którzy chcieliby spotkać się z dietetykiem jednak nie mają możliwości wizyty w gabinecie polecamy spotkanie on-line. O szczegółach usługi można przeczytać więcej na naszej stronie https://centrumdietetyki.com/dieta-on-line/. Koszt konsultacji on-line to jedynie 39 zł. W ramach współpracy z Centrum Dietetyki i Aktywności każdy pacjent może otrzymać dostęp do aplikacji mobilnej, której zadaniem jest ułatwienie procesu odchudzania - przypomnienia, listy zakupowe, organizacja przepisów i inne funkcje dzięki którym łątwiej kontrolować swoją dietę.


Wszystkich, którzy pragną poprawić komfort swojego życia, stan zdrowia i ogólne samopoczucie poprzez zbilansowaną dietę i eliminację złych nawyków zachęcamy do kontaktu. Aby umówić się na pierwszą wizytę wystarczy do nas zadzwonić pod nr 516 052 350 lub skorzystać z systemu rejestracyjnego na naszej stronie www.

Numer ogłoszenia: 38972

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia