Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Kalisz

Dodane: 18-02-2020
Dodane przez: Koal
odsłon: 2
1 400 zł

Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ? 


Zapraszamy na szkolenie do Kalisza : Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Ckz (przewoźnika drogowego rzeczy oraz spedycja) 


Firma Koal serdecznie zaprasza do Kalisza na weekendowy kurs w Kaliszu w dniach 6,7,8 marzec 2020r ( 3dni) 


Celem kursu Ckz jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica oraz licencję spedycyjną międzynarodową. 


Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej . 


Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań , również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie oraz wiele innych, cennych pomocy…. 


W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma od 12 lat opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu 97% ZDAWALNOŚCI ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM . 


Serdecznie zapraszamy na kurs Ckz certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego do Kalisza osoby ,które nigdy nie miały do czynienia z transportem - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. 


Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu. 


Zajęcia prowadzić będzie Pani Violetta Jankowska ( patrz opinie na stronie Koal). Serdecznie zapraszamy KOAL. 


Aktualne terminy i miasta gdzie uczymy na stronie firmy koal.


Zapraszamy 


tel: 536 499 499 


www.koal.com.pl 


Cena szkolenia: 1400zł


 

Numer ogłoszenia: 36368

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia