Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Kurs Specjalista ds. Kadr-szkolenie onlineKurs kadr online z certyfikatem i zaświadczeniem MEN

Dodane: 10-02-2019
Dodane przez: SPD SZKOLENIA
169 zł

NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO


SPD SZKOLENIA


 profesjonalne praktyczne kursy online


www.spdszkolenia.pl


Tel. 509 186 561


 


Kurs kadr online z certyfikatem i zaświadczeniem MEN


Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu prawa pracy i zatrudniania pracowników? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą szkolenia: „Specjalista do spraw kadr z zaświadczeniem MEN”.


Kurs przeznaczony jest dla osób, które planują podjęcie zatrudnienia w działach kadrowych w zakładach pracy, biurach rachunkowych, planują zatrudnić pracowników we własnej firmie czy też po prostu zdobyć nowy zawód, wiedzę i doświadczenie. Nasze szkolenie odbywa się w całości przez internet – zapewnia wygodną i efektywną formę nauki. Uczysz się, kiedy masz czas, dysponując własnym kontem Uczestnika uczysz się niezależnie od innych, we własnym tempie i w miarę wolnego czasu.


Przez cały czas trwania szkolenia jesteś pod opieką trenera, a nawet po jego zakończeniu, jeśli potrzebne Ci jest wsparcie – służymy wszelką pomocą. Całe szkolenie odbywasz bez wychodzenia z domu, a uczysz się tak, jak Ci wygodnie – na komputerze, tablecie, telefonie – wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu.


Z programem szkolenia możesz zapoznać się pod poniższym linkiem – kliknij go albo skopiuj do przeglądarki.


https://spdszkolenia.pl/course/specjalista-ds-kadr-kurs-certyfikowany/


Po ukończeniu szkolenia niezwłocznie wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres drukowane zaświadczenie MEN i certyfikat udziału w szkoleniu. Oprócz tego dostajesz:


- dostęp do wszystkich lekcji od razu – sama narzucasz sobie tempo nauki, do każdej lekcji możesz wracać wielokrotnie, drukować je (albo wydrukować otrzymany od nas skrypt – nie musisz robić żadnych ściąg, wszystkie dostaniesz od nas)


- dostęp do szkolenia na 90 dni z opcją bezpłatnego przedłużania


- dostęp do wszystkich załączników – wzorów pism, umów, formularzy itp.


Zapoznaj się z ofertą naszego szkolenia – zapisać się na nie możesz w każdej chwili, a niezwłocznie otrzymasz do niego dostęp.


We współpracy z serwisem www.kadrywpraktyce.pl

Numer ogłoszenia: 31011

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia