Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Matematyka - wszystkie poziomy (doktorant matematyki) - tanio

Dodane: 11-06-2019
Dodane przez: Kamil Dorsz
Proszę o kontakt

Doktorant matematyki (uczelnia zagraniczna) udzieli korepetycji z tego przedmiotu na wszystkich poziomach zaawansowania (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, studia wyższe).


 


Korepetycji udzielam od ponad 9 lat. Od 4 lat prowadzę również zajęcia dydaktyczne na poziomie akademickim (w ramach studiów doktoranckich). Matematyka jest moją pasją, z którą wiążę przyszłość i na rozwijanie której poświęcam każdą wolną chwilę.


 


Oferuję:


 


-pomoc bieżącą - regularne spotkania skoncentrowane na opanowywaniu materiału aktualnie realizowanego w szkole/na studiach


-pomoc doraźną - jednorazowe spotkanie bądź kilka spotkań w celu wyjaśnienia konkretnego zagadnienia/zagadnień


-spotkania zorientowane na przygotowanie do sprawdzianu/zaliczenia/kolokwium itd. bądź wszelkiego typu egzaminów (tj. egzaminy po szkole podstawowej, egzamin gimnazjalny, matura i egzaminy na studiach, komisyjne itp.)


-pomoc w rozwiązywaniu testów/zadań/prac kontrolnych itp. (również przez Internet)

Numer ogłoszenia: 33723

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia