Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Policealna szkoła higienistów stomatologicznych - 2 lata

Darmowe

Policealna Szkoła Higienistów Stomatologicznych SKK to doskonała szansa na zdobycie cennych kwalifikacji oraz możliwość współpracy bezpośredniej z lekarzami stomatologami w zakresie samodzielnej realizacji szerokiego spektrum zabiegów profilaktyczno-leczniczych dla osób o ponadprzeciętnych zdolnościach manualnych, zorganizowanych i pragnących rozwinąć swoją karierę zawodową w obszarze okołomedycznym.


Przyszła higienistka stomatologiczna uzyska umiejętności oraz wiedzę do przeprowadzania wstępnych badań diagnostycznych, zabiegu higienizacji pacjentów w każdym wieku, doboru środków niezbędnych do profilaktyki zdrowej jamy ustnej, prowadzenia porad dietetycznych, a także do wykonywania takich zabiegów stomatologicznych, jak: piaskowanie, skaling, polerowanie, lakowanie, lakierowanie, impregnacja zębów mlecznych.


Absolwent Szkoły może z powodzeniem podjąć praktykę m.in. w gabinetach stomatologicznych, protetycznych i ortodontycznych, a także w poradniach ortodontycznych i protetycznych, szpitalach i innych placówkach opieki zdrowotnej, a także w szkołach, przedszkolach i hurtowniach stomatologicznych.


Przyjmujemy również Słuchaczy z innych Szkół na I i II, III, IV semestr przez cały rok szkolny


Przyjmujemy od lat 18 do... bez ograniczeń wieku 


Wymagane wykształcenie średnie bez matury


Przyjmujemy do Szkoły również pracowników szpitali i gabinetów stomatologicznych 


•Własne, nowo wyposażone pracownie-gabinety stomatologiczne

•Zajęcia praktyczne także w gabinetach stomatologicznych u pracodawców

•Uczy kadra Doktorska i Lekarze Stomatolodzy praktycy

•Dodatkowe szkolenia Stomatologiczne np. Skaling i Piaskowanie - Nowoczesne Metody Usuwania Kamienia Nazębnego i Osadu, Profilaktyka Próchnicy - Lakowanie i Lakierowanie zębów i inne...

•Język obcy zawodowy w ramach programu nauczania

•Dostępne oferty pracy od pracodawców z Warszawy i okolic


REKRUTACJA 

SKK ul. Karmelicka 9


Poniedziałek - piątek: 8:00-19:00, 
sobota: 09:30-13:00 i 14:00-18:00,
niedziela:09:30-11:30 i 14:00-16:00

lub telefonicznie 727 640 200


zapytania można również kierować na adres e-mail szkoly.warszawa@skk.pl (odpowiemy natychmiast)


lub drogą pocztową na adres: SKK Warszawa ul. Karmelicka 9, 00-155 Warszawa z dopiskiem Higienista Stomatologiczny


Zapraszamy do Szkoły SKK oraz zapoznanie się ze szkołą --> https://www.skk.pl/szkoly-dla-doroslych/szkoly-policealne/warszawa/higienistka-stomatologiczna


Polub nasz fanpage na facebooku:
https://pl-pl.facebook.com/SKKWarszawa/

Numer ogłoszenia: 28542

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia