Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Policealna Szkoła Opiekunów Medycznych - tytuł technika w 1 rok!

Darmowe

Policealna Szkoła Opiekunów Medycznych - tytuł technika w 1 rok!


 


Szkoła Państwowa dla młodzieży i dorosłych - tytuł technika 


 


Zajęcia w trybie weekendowym


 


CZESNE: 0ZŁ


 


 


 


Policealna Szkoła Opiekunów Medycznych SKK to szansa na zdobycie kwalifikacji przygotowujących do pełnienia roli wsparcia w życiu codziennym dla osób w schorowanych i pozbawionych w całości lub w części samodzielności. Opiekun to zawód dla osób o ogromnej wrażliwości i empatii, pragnących nieść pomoc w codziennych czynnościach domowych i pielęgnacyjnych, a także podejmować działania aktywizujące i rozwijające zainteresowania u podopiecznych.


 


 


 


Absolwent Szkoły jest w pełni przygotowany do udzielania pomocy i świadczenia usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych osobom niesamodzielnym, niepełnosprawnym i niezdolnym do funkcjonowania w świecie i społeczeństwie z uwagi na wiek czy chorobę, a także interpretacji warunków życia, sytuacji psychospołecznej oraz relacji z najbliższym środowiskiem i reagowania na potrzeby podopiecznego, udzielając wsparcia emocjonalnego.


 


 


 


Przyszły Opiekun może z powodzeniem samodzielnie opiekować się osobą potrzebującą w domu podopiecznego lub podjąć praktykę m.in. w zakładach pielęgnacyjnych, domach pomocy społecznej, domach samopomocy, hospicjach czy zakładach opiekuńczo-leczniczych.


 


 


 


Przyjmujemy od 18 roku życia do... bez ograniczeń wieku 


 


Wymagane wykształcenie średnie bez matury


 


Własne, nowo wyposażone pracownie 


 


Zajęcia praktyczne również w szpitalach i placówkach opieki 


 


Uczy kadra doktorska - zajęcia z lekarzami i pracownikami szpitali i najlepszymi ratownikami medycznymi.


 


Język migowy oraz język obcy zawodowy w ramach programu nauczania.


 


Dodatkowe szkolenia medyczne: np. Pierwsza Pomoc Przedmedyczna, Opiekun osób starszych, Metody Komunikacji Alternatywnej, Dietetyka i inne... 


 


 


 


REKRUTACJA :


SKK ul. Karmelicka 9


Centrum Warszawy


pn-pt: 8:00-19:00


sobota: 9:30-13:00 i 14:00-18:00


niedziela: 9:30-11:30 i 14:00-16:00


 


lub telefonicznie: 727 640 200


 


zapytania można również kierować na adres e-mail: 


szkoly.warszawa@skk.pl

Numer ogłoszenia: 28543

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia