Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Rolety przeciwsłoneczne od Producenta, montaż Warszawa – 602-101-773

60 zł

Rolety okienne montaż Warszawa – 602-101-773


Rolety okienne przeciwsłoneczne w kasecie z prowadnicami- zrolowana moda ...


W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety oraz wyjątkowe i indywidualnie dobrane tkaniny do rolet, które podkreślą i stworzą niepowtarzalny styl każdego wnętrza. Rolety okienne produkowane w firmie Sekret-foll spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości, pewności działania i estetyki wykonania.

Profil naszej produkcji dostosowany jest w całości do indywidualnych potrzeb Klientów.


Bogata kolekcja kolorystyczna tkanin oraz użyte do produkcji rolet komponenty w 100% aluminiowe (kaseta + prowadnice), w szczególny sposób charakteryzują nasze wyroby. Wysoka jakość produktów wpływa na długi okres ich użytkowania.


Zalety naszych wyrobów:


1/ Kaseta Alu. - szczelna pozioma osłona, skutecznie chroni tkaninę przed zabrudzeniem. Stosowany przez nas do produkcji profil kasetowy, dostosowany jest do wszystkich ogólnie dostępnych na rynku profili okiennych, nawet do okien wyposażonych w wywietrzniki zamontowane w górnej części okna.


2/ Prowadnice Alu. - płaskie, szczelne, pionowe wykończenie rolet, wyposażone w bardzo mocną taśmę samoprzylepną. Skutecznie likwidują prześwity, jednocześnie utrzymując materiał podczas uchylania okien.


3/ Stoper - bezawaryjny system ręcznego sterowania roletą, mechanizm łańcuszkowy samohamujący,dzięki któremu zatrzymasz roletę na dowolnej wysokości. Do każdego łańcuszkowegosystemu sterowania roletą dołączamy obciążnik dolny, który umożliwia bezproblemową obsługę rolety nadając jej przy tym elegancki wygląd.


4/ Pełnowartościowatkanina antystatyczna nie przyciąga kurzu.Materiały stosowane doprodukcji rolet - to tkaniny, pokryte uszczelniającym impregnatem, który zapobiega nadmiernemu osadzaniu kurzu.


5/ Wszystkie komponenty użyte do produkcji naszych rolet posiadają aktualne atesty Państwowego Zakładu Higieny.


6/ Naszerolety okienne spełniają wymagania Ministra Zdrowia z dnia 19.11.2006 r. (Dz.U.z2006r.nr.213,poz1568)


7/ Rolety montowane są do listew przyszybowych dzięki czemu, nie tracą Państwo gwarancji na okna.


Numer ogłoszenia: 35136

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia