Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

SKK Policealna Szkoła Masażu Czesne 0 zł

Dodane: 10-10-2018
Dodane przez: SKK Toruń
Darmowe

SKK Uczymy już 25 lat – 44 tyś absolwentów.


Bezpłatna Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży i Dorosłych prowadzi nabór na kierunek Technik Masażysta Świadectwo i Uprawnienia Państwowe ważne w UE.


Suplementy do dyplomu wydawane są w języku polskim i angielskim.  Tylko w SKK dużo zajęć praktycznych we własnej pracowni masażu (58 sal lekcyjnych).  Pracownia wyposażona w profesjonalne stoły oraz sprzęty do wykonywania różnych technik masażu. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra wykładowców Egzamin zawodowy 100% zdawalności (najczęściej polecana Szkoła Masażu w Toruniu, kierunek często rekomendowany przez naszych absolwentów)
U Nas uczą się całe rodziny Przyjmujemy też Słuchaczy na I, II, III, IV semestr z innych szkół przez cały rok szkolny.


Rekrutacja jeszcze trwa! Dołącz do tej grupy Zadzwoń lub wyślij Online


SKK Toruń ul. Szosa Chełmińska 17 III piętro tel.  695 390 490


zapytania można również kierować na adres e-mail: torun@skk.pl

Numer ogłoszenia: 26833

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia