Ogłoszenia nieruchomosci w Warszawie, w Krakowie, cała Polska. Reklamuj swój serwis, usługi za darmo bez logowania i rejestracji. Apartament kawalerka w Warszawie mieszkanie w Krakowie dom w Poznaniu i mieszkania Warszawa. Zacznij sprzedawać niepotrzebne ci już rzeczy. Rower, samochód, motor w kat: motoryzacja i mieszkanie, dom, działka w kat: nieruchomości oraz telefon, tablet, ubrania, buty w kat: dom i ogród. Twoje ogłoszenia cała Polska.

Sprzęt ortopedyczny Mielec REHA-MED

Proszę o kontakt

 


Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED


Oferujemy Państwu przede wszystkim usługi takie jak komputerowe badania stóp i wad postawy. To bardzo ważne aby we wczesnym wieku dorastania korygować. Dlatego poza diagnostyką i badaniami oferujemy wkładki ortopedyczne.


Nasze produkty to indywidualnie dobrane wkładki do butów. Dlatego też polecamy nasze wkładki gdyż nie są to standardowo dobierane, tylko indywidualnie dopasowane wkładki ortopedyczne dla pacjentów.


Poza badaniami i wkładkami także jako sklep rehabilitacyjny oferujemy sprzęt do rehabilitacji. Ponadto jako sklep medyczny artykuły medoczne ogólnego zastowsowania.


Artykuły medyczne i sprzęt ortopedyczny


W ofercie sklepu REHA-MED znajdą Państwo ortezy tułowia, szyjne, kręgosłupa, kończyn górnych i dolnych, a także wózki inwalidzkie, kule, stabilizatory i wiele innego sprzętu dla pacjentów.


Nasz personel to doświadczeni specjaliści, którzy doradzą optymalny sprzęt do rehabilitacji i artykuły medyczne dla pacjentów.


Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED


39-300 Mielec
ul. Dworcowa 4/19 (C.H. Pasaż , przyziemie – od strony wiaduktu)
Email: biuro@reha-med.mielec.pl

Numer ogłoszenia: 33117

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Podobne ogłoszenia